fbpx

Soesso

Soesso Hakkında

Image

Soesso Hikayesi

Bizim Hikayemiz Türkiye'de Marka Bilinirliği mimarı Soesso 2014 yılında İstanbul'da kuruldu.
Veri Merkezi, Bilişim Hizmetleri, Tekstil üretimi, Grafik Tasarım, Satış, Eğitim, Marka bilinirliği gibi birçok sektörde üretici firmalar ve serbets çalışanlar için iş ortaklığı yapmaktayız..

Başarımızdaki sır, müşterilerimize verdiğimiz destek ve yaklaşımımızdan kaynaklanıyor. Bu nedenle Türkiye'nin ve dünyanın önde gelen şirketleri ve kamu kurumları yıllardır bizimle çalışmayı tercih ediyor. Tüm ekibimiz kendi sektörlerinde seçkin özgeçmişlere sahip kişilerden oluşuyor. Yaklaşık 60 kişiden oluşan kadromuz Türkiye ve yurtdışında önde gelen üniversitelerde lisans ve yüksek lisans eğitimi almış kişilerden kurulu.

Şirket stratejimiz ve politikamız bilişim teknolojileri ve tekstil alanında lider konumda bir entegratör olmak. TSE Hizmet Yeterlilik, ISO 9001 Kalite Güvence belgeleri ile Cisco Systems’in en üst seviye teknoloji ve çözüm ortaklıklarına sahibiz.

BİLGİ GÜVENLİĞİ YÖNETİM SİSTEMİ POLİTİKAMIZ SOESSO

Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemi (BGYS) SOESSO'nun kurumsal süreçlerinin ve genel yönetim yapısının bir parçasıdır. Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemi ile; Kurumumuzun güvenilirliğini ve temsil ettiği makamın imajını korumayı Çalışanlarımız, müşterilerimiz, tedarikçilerimiz nezdindeki itibar ve marka değerimizi korumayı Çalışanlarına güvenerek, iş operasyonlarını “sürekli” ve “güvenli” kılmayı Kurumsal risk yönetimi platformunda Bilgi Güvenliği risklerini yönetmeyi Bilgiye yetkili kişilerin ulaşmasını sağlamayı Bilgiyi tam, doğru ve erişilebilir kılarak karar alma mekanizmasını desteklemeyi Bilgi varlıkları başta olmak üzere SOESSO’ya ait BGYS kapsamındaki tüm varlıkların gizlilik, bütünlük ve erişilebilirlik değerlerini kabul edilebilir seviyenin üstünde tutmayı Yasalara uyumu garanti etmeyi İnsan kaynaklarında bilgi güvenliğini sağlamayı Tüm iş süreçlerinin birbiri ile entegre, dengeli ve de uyumlu olmasını sağlamayı, Kritik iş süreçlerinde yaşanabilecek kesintilerin önüne geçmeyi, geçilemediği durumda hedeflenen kurtarma süresi içerisinde tekrar çalışabilir hale gelmeyi, Kurumumuzun bilgi güvenliği farkındalığını sürekli olarak güçlendirmeyi amaçlarız. Biz, bilgi güvenliği amaç ve hedeflerine ulaşma yolunda yasal mevzuatlara uyarak tüm gerekleri ve yükümlülükleri yerine getirmeyi ve bilgi güvenliği yönetim sisteminin performansını sürekli arttırarak sürekli olarak iyileştirmeyi kabul ve taahhüt ederiz. Bu politika SOESSO Yönetimi tarafından gözden geçirilmiş ve onaylanmıştır.

SOESSO BİZİM KÜLTÜRÜMÜZ

Soesso’nun temel prensibi, müşterisine en iyi hizmeti sunmak ve müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmak için çalışmaktır. Soesso olarak, sürekli değişen ve gelişen pazarda, sektörün ihtiyaçlarını analiz ederek her müşterimize farklı çözümler sunarız. Aynı zamanda İşletmelerin ihtiyaçlarını analiz ederek yaratıcı, yenilikçi ve kalıcı çözümler oluşturarak kurumların değişime adapte olmasına ve bu süreci yönetmelerine yardımcı oluruz.
Soesso İş Ortaklığı

Soesso olarak müşterilerimize her zaman en iyi hizmeti sunabilmek adına kendine güvenen, alanında uzman, tecrübeli, donanımlı ve profesyonel olarak çalışan bir ekiple yola çıktık. 2014 yılından bu yana yurtiçi ve yurtdışı pazarlarında, gerçekleştirmiş olduğumuz 

başarılı projelerimizle sektördeki yetkinliğimizi yol boyunca geliştirerek artırdık. Doğru strateji, profesyonel iş planları, kusursuz tasarım, yüksek kalite ve üst düzey memnuniyet odaklı yaklaşımımız çıkmış olduğumuz bu yolda olmazsa olmazlarımız oldu. 

Akyol Tekstil
Erhan akyol
Akweb Bilişim
Akyol Gomlek
Simit Sarayı
Ercem
Image
Defacto
Divan
Zorlu
LC WA

Sorunsuz ve Profesyonel

Tecrübesiyle Güvenilir İş Ortağınız Soesso

Haber bültenine abonelik

Fatura / Hesap Bilgilerimiz 
Mail  : info@soesso.com 
Gsm : 0553 550 50 10   
Pbx  : 0850 550 50 10