fbpx

SOESSO PROJE ORTAKLIĞI

Soesso Proje Ortaklığı

Soesso Proje Ortaklığı

Soesso Proje Ortaklığı

Soesso proje ortaklığı riskleri en aza indirgenmiş, karşılıklı destek sağlayan bir ortaklık biçimidir. Girişimciler ve yatırımcılar için mükemmel bir ortaklık imkanı sunar. Proje ortaklığı modelimiz sermaye sahiplerinin ve proje üreticilerinin bir araya gelmesiyle oluşan, kar modellerine dayalı, belirli bir süreyi kapsayan ve tamamen büyüme ve kar amacına dayalı bir ortaklık modelidir.

Proje ortaklığı hizmetimiz ile sizlerde web, bilişim ve tekstil alanındaki  projelerinizi hızlı ve kolay bir şekilde hayata geçirebilirsiniz. Teknolojiyi takip eden ve yenilikçi çözümler sunan proje ortaklığı hizmetimiz sayesinde sahip olduğunuz ürünleri pazarlamanın en pratik yöntemini sizlerde tercih edebilirsiniz. 

Daha yenilikçi, cesur ve dinamik bir yapıya sahip olan proje ortaklığı modelimiz günümüz genç girişimcileri ve KOBİ’ler tarafından oldukça tercih edilmektedir. 

Tamamen kar odaklı bir yapıya sahip Soesso proje ortaklığı sayesinde projelerinizi kolay bir şekilde hayata geçirebilir ve daha geniş kitlelere kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Soesso web tasarımı, bilişim ve tekstil alanında uzun yıllardır başarılı projelere imza atarak sektörde kendini kanıtlamayı başarmıştır. Yenilikçi ve gelişmeleri takip eden ve her geçen gün kendini geliştiren yapısıyla Soesso ürün üretiminde gerçekleştirmiş olduğu büyük projelerle sektöründe öncü konumda yer almaktadır.

İster kurumsal ister kurumsallaşma yolunda olarak çeşitli alanlarda gerçekleştirmiş olduğunuz fikirlerinizi Soesso proje ortaklığı ile hayata geçirebilir ve projelerinizi geniş kitlelere ulaştırarak kazancınızı artırabilirsiniz.

Müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmak Soesso kültürümüzün bir parçasıdır.Proje ortaklığı hizmetimiz ile sizlerde projelerinizi hayata geçirmede alanında profesyonel olarak çalışan soesso ekibimizle daha kurumsal bir hizmet alarak daha prestijli işlere imza atabilirsiniz.

Sizlerde projelerinizi akıllı çözümler ile hayata geçirmek istiyorsanız tek yapmanız gereken Soesso’nun proje ortaklığı sisteminden yararlanmanız olacaktır. Size özel olarak atanmış olan müşteri temsilcilerimiz ile 7/24 bizlere ulaşabilir ve yaşadığınız herhangi bir sorunda destek alabilirsiniz.

SOESSO BİZİM KÜLTÜRÜMÜZ

Proje ortaklığı özellikle kurumsallaşma konusunda problem yaşayan veya kurumsal destek ihtiyacı duyan yatırımcıların profesyonelleşme sürecinde yürüttüğü ortaklık modelidir. Proje iş ortaklığı için birçok alternatif yol vardır. Ülkemizde devlet destekli birçok proje iş ortaklığı kurulabilir.KOSGEB gibi genç girişimcilere destek sağlayan kurumlara ek olarak başka bir seçenek ise özel sektörde yer alan proje ortaklığı şirketleridir.

 

Soesso Proje Ortaklığı
Proje ortaklığı kurmanın en büyük avantajı yukarıda da belirttiğimiz gibi kurumsallaşma ve kurumsal kimlik kazanma konusunda ki katkılarıdır. Yatırımınızın en doğru biçimde şekillendirilmesi, şirket politikalarının ve standartlarının belirlenmesi, sermayenizin 

büyümesi için gereken adımların belirlenmesi ve uygulanması ancak proje iş ortaklığı ile sağlanabilir. Böylelikle firmanız veya markanız profesyonelleşerek iş hayatında kalıcı,güvenilir, büyüyen bir noktaya gelir.

 

SOESSO İŞ ORTAKLIĞI MODELLERİ

SoessoSatış Ortaklığı

Soesso
Satış Ortaklığı

Soesso Satış Ortaklığı
Soesso Satış Ortaklığı
SoessoHizmet Ortaklığı

Soesso
Hizmet Ortaklığı

Soesso Hizmet Ortaklığı
Soesso Hizmet Ortaklığı
SoessoProje Ortaklığı

Soesso
Proje Ortaklığı

Soesso Proje Ortaklığı
Soesso Proje Ortaklığı

Sorunsuz ve Profesyonel

Tecrübesiyle Güvenilir İş Ortağınız Soesso

Haber bültenine abonelik

Fatura / Hesap Bilgilerimiz 
Mail  : info@soesso.com 
Gsm : 0553 550 50 10   
Pbx  : 0850 550 50 10