fbpx

Soesso

Sipariş Üzerine Gömlek Üretimi

Gömlek Üretimi

Soesso Gömlek Üretimi

Soesso olarak uzun yıllardan bu yana süregelen tecrübemiz ile insana ve teknolojik gelişmelere yapmış olduğumuz yatırımlar ile kadın, erkek ve çocuk gömlek üretimi alanında düşük bütçeli ve küresel uyumluluğa sahip kaliteli ürünler üretiyoruz.

Konu müşterilerimize karşı olan sorumluluklarımız olduğunda Soesso olarak kalite standartlarında taviz vermiyor, kalite yönetiminin korunması ve geliştirilmesi ile ilgili çalışmalarımızı sürekli olarak devam ettiriyoruz.

Müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmak ve müşteri ihtiyaçlarına en hızlı ve optimum şekilde cevap vermek Soesso ailesi olarak kültürümüzün başında yer almaktadır.

Soesso olarak kurulmuş olduğumuz günden bu yana en üst kalite yeni sezon gömlek üretim hizmetini büyük bir titizlikle müşterimizin isteği doğrultuda üretiyor ve zamanında teslim ediyoruz.

 

Soesso ailesi olarak en iyi gömlekleri üretmek için en iyi kumaşlarla çalışmanın gerekliliğinin bilincindeyiz. Sizlere en iyi gömlek üretim hizmeti sunabilmek adına özgün, zengin ve çeşitli kumaşları bulabilmek adına son trendleri ve kumaş yeniliklerini güncel olarak yakından takip ediyor ve dünya piyasalarını inceliyoruz. Özel ve özgün gömlek tasarımlarımızı en üst kalitede kumaşlar ile birleştirerek giyen müşterinin hem rahat hem de sofistike hissedeceği gömlekler üretiyor ve müşterilerimize rekabetçi fiyatlarla sunuyoruz. Müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutan Soesso olarak sizlere yardımcı olmaktan mutluluk duyarız. Sizler de herhangi bir sorunuz olduğunda müşteri temsilcilerimiz ile 7/24 iletişime geçebilir ve destek alabilirsiniz.

SOESSO BİZİM KÜLTÜRÜMÜZ


Soesso olarak etik değerleri ön planda tutarak, müşteri memnuniyetini sürdürmek ve müşterilerimizin ihtiyaçlarına en hızlı ve en etkili şekilde cevap verebilmek adına kendimizi sürekli olarak geliştiriyor, müşterilerimizin ve çalışanlarımız için güvenlik, tutarlılık ve saygının simgesi olmak adına çalışıyoruz.
Soesso Satış Ortaklığı
Doğa ile barışık olmak ve çevremiz hakkında duyarlılığı artırmak adına Dünya üretim ve kalite standartlarını takip ediyoruz. Çevre politikaları ve iş güvenliği konusunda sektörümüzün önde gelen

markaları arasında yer almak adına kendimizi geliştiriyor, müşterilerimizle olan iletişimimizde tutarlı, şeffaf ve güvenilir olmak için çalışıyoruz.

SOESSO GÖMLEK ÜRETİMİ

SoessoErkek Gömlek Üretimi

Soesso
Erkek Gömlek Üretimi

Soesso Erkek Gömlek
Soesso Erkek Gömlek
SoessoKadın Gömlek Üretimi

Soesso
Kadın Gömlek Üretimi

Soesso Kadın Gömlek
Soesso Kadın Gömlek
SoessoÇocuk Gömlek Üretimi

Soesso
Çocuk Gömlek Üretimi

Soesso Çocuk Gömlek
Soesso Çocuk Gömlek

Sorunsuz ve Profesyonel

Sipariş vermek veya bilgi almak için iletişime geçin

Haber bültenine abonelik

Fatura / Hesap Bilgilerimiz 
Mail  : info@soesso.com 
Gsm : 0553 550 50 10   
Pbx  : 0850 550 50 10